وبلاگ - آخرین اخبار

خدمات الکترونیکی بیمه مرکزی

بیمه مرکزی

بلوغ خدمات بیمه مرکزی در حوزه الکترونیک به عنوان یک الگوی جدی مطرح شده است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، سید قاسم نعمتی در حاشیه مراسم جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات و دریافت تندیس و عنوان نخست جایزه ملی کیفیت در حوزه “دستگاه برتر در هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات” ضمن اعلام این مطلب افزود: بلوغ خدمات الکترونیکی بیمه مرکزی و سفارش آنلاین بیمه یک اتفاق بزرگ برای صنعت بیمه به شمار می رود و کسب این عنوان حاصل همدلی نهاد ناظر و صنعت بیمه است.

بیمه مرکزی

بیمه مرکزی

در راستای ارائه خدمات الکترونیکی، رئیس مرکز فاوا بیمه مرکزی با ابراز خرسندی از توجه مجریان، داوران و سیاستگذاران جایزه یادشده نسبت به پیروی از استانداردهای بین المللی در حوزه فناوری تاکید کرد و گفت: حرکت در مسیر فناورانه و ارائه خدمات الکترونیکی در صنعت بیمه، تمرکز بر فرایند تولید و ارائه خدمت است و امیدواریم در سال جاری و اوایل سال آینده بیش از بیست خدمت جدید را در این حوزه به خدمات پیشین، اضافه کنیم.

 

 

در ارائه خدمات الکترونیکی بیمه مرکزی در صنعت بیمه، وی شاخصه‌هایی نظیر حضور در وب،سفارش آنلاین بیمه، اطلاع رسانی دقیق و سریع، بحث‌های تراکنشی، خرید اینترنتی بیمه و مشارکت پذیری را از مولفه های مهم این جایزه دانست و اظهارداشت: با اصلاح و تکمیل فرآیندهای سازمانی و بازنگری در آن تلاش می‌کنیم تا سازمانی چابک تر و کارآمدتر داشته باشیم.

خدمات الکترونیک

خدمات الکترونیک

مهندس نعمتی در ادامه توضیحات ارائه خدمات الکترونیکی در صنعت بیمه تصریح کرد: با تمهیدات صورت گرفته در راستای اجرای پروژه نظارت پیشگیرانه در بیمه مرکزی، به زودی اطلاعات بیمه‌های رشته‌های بیمه باربری، بیمه آتش سوزی ،بیمه بدنه و بیمه درمان نیز مانند بیمه شخص ثالث به صورت آنلاین در سامانه سنهاب قابل دسترسی خواهد بود.

وی از آیین‌نامه‌ها و ابزار مختلف نظارتی برای توسعه این پروژه یاد کرد و افزود: برای تحقق دولت الکترونیک باید تمامی سازمان ها خود را به ابزارهای الکترونیکی مجهز کنند که خوشبختانه بیمه مرکزی در حوزه بلوغ خدمات الکترونیکی در صنعت بیمه، به لحاظ قدمت سرویس ها، کیفیت و ارائه سرویس های واقعی در بین سازمان های دولتی به عنوان یک الگو معرفی شده است.

 

صنعت بیمه

صنعت بیمه

گفتنی است در بین یکصد و پنج دستگاه دولتی مرکز فنآوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی توانست در رشته “دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی” عنوان اول را کسب کند.

 

بیمه نامه های خود را به صورت آنلاین  از بیمیکسو بگیرید.

شما می توانید با کمک مشاوره های تخصصی، دقیق و بی طرفانه متخصصان بیمیکسو و پشتوانه تیم کاملا حرفه ای، بیمه نامه های خود را با پوشش های مورد نیاز، به صورت انفرادی، خانوادگی و یا گروهی از بیمیکسو خریداری کنید. با بیمیکسو بهترین خرید اینترنتی بیمه، مشاوره و سفارش آنلاین بیمه را تجربه کنید.

bimixo.ir به عنوان مرکز مشاوره و سفارش آنلاین بیمه آماده ارائه انواع بیمه نامه از کلیه شرکت های بیمه به صورت آنلاین می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

©تمامی حقوق این سایت برای کارگزاری رسمی بیمه کد 680 محفوظ است | طراحی سایت