بیمه نامه درمان تکمیلی

سفارش آنلاین بیمه نامه درمان تکمیلی

بیمه نامه درمان تکمیلی گروهی

جزء بیمه های اشخاص میباشد که شرکت ها و سازمانها برای پوشش هزینه های درمان کارکنان خود آن را درخواست میدهند. در واقع شما با پرداخت حق بیمه در دوران سلامت انتظار پوشش هزینه‌های درمانی در دوران بیماری را خواهید داشت. مدت بیمه‌نامه درمان گروهی یا بیمه تکمیلی، یک سال است. معمولاً تاریخ سررسید هم دقیقاً همان ساعت و روز، در سال آینده خواهد بود.

ویژگی متقاضیان بیمه نامه گروهی

* در این بیمه نامه بایستی حداقل 50 نفر از طرف شرکت و یا سازمان بیمه گذار به شرکت بیمه معرفی شود.
* کلیه پرسنل باید تحت پوشش بیمه های درمان معمولی مانند سازمان تامین اجتماعی یا سازمان خدمات درمانی  و یا سازمان خدمات نیروهای مسلح (ارتش) باشند.
* حداقل 50% کارکنان سازمان متقاضی بیمه درمان تکمیلی ‌باشند.

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده

بیمه سامان یکی از معدود شرکت‌های بیمه است که علاوه بر ارائه بهترین و مناسب ترین شرایط بیمه درمان گروهی اقدام به عرضه بیمه درمان تکمیلی انفرادی نیز نموده است بیمه تکمیلی انفرادی سامان در طرح های مختلفی شامل طرح پایه ، طرح اقتصادی  ، طرح منتخب ، طرح ویژه ، طرح جامع ، طرح ممتاز ، طرح عقیق ، طرح وصال ، طرح شمیم ، طرح سروش و طرح مهر ارائه شده است . طرح های مختلف بیمه درمان تکمیلی انفرادی سامان همه هزینه های درمانی شامل هزینه های بیمارستانی ، اعمال جراحی ، پاراکلینیکی ، جراحی های سرپایی ، خدمات آزمایشگاهی ، هزینه های آمبولانس ، زایمان ، ویزیت و دارو ، دندان پزشکی ، نازایی ، عیوب انکساری چشم و سمعک را پوشش میدهد. با توجه به پوشش های کامل ارائه شده بیمه درمان انفرادی بیمه سامان در حال حاضر بهترین بیمه درمان تکمیلی انفرادی در سطح کشور است که به صورت انفرادی و خانواده به هموطنان عزیز ارائه می شود.
سقف تعهدات طرح های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی سامان به صورتی تعیین شده است که پاسخگوی نیاز اکثریت هم وطنان عزیز باشد و هزینه این طرح ها نیز به نوعی است که همه هم وطنان عزیز می توانند به راحتی این بیمه نامه ارزشمند و ضروری را تهیه نمایند.

سوالات متداول درباره بیمه تکمیلی انفرادی

آیا بیمه تکمیلی انفرادی توسط شرکت های بیمه ارائه می شود؟
بیمه های درمان تکمیلی معمولا به صورت گروهی برای گروه های بالای ۵۰ نفر ارائه می گردد شرکت بیمه سامان از معدود شرکتهایی است که علاوه بر بیمه های درمان تکمیلی گروهی طرح بیمه درمان تکمیلی انفرادی با پوشش های کامل و هزینه بسیار مناسب ارائه داده است.
با توجه به ویژگی‌های خاص بیمه درمان انفرادی لازم است که قبل از خرید این محصول حتما با مشاوران سایت بیمیکسو صحبت نمایید. لذا از شما دعوت می شود که برای دریافت مشاوره تخصصی و گفتگوی آنلاین گزینه مربوط به گفتگوی آنلاین را انتخاب فرمایید تا به صورت رایگان کارشناسان سایت بیمیکسو شما را راهنمایی نمایند.

بیمه تکمیلی انفرادی چه پوشش هایی دارد؟
بیمه درمان انفرادی سامان هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی های سرپایی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه های آمبولانس، زایمان، ویزیت و دارو، دندانپزشکی، نازایی، عیوب انکساری چشم و سمعک را پوشش میدهد.

چرا باید بیمه تکمیل درمان داشته باشم؟

بیمه های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی ، خدمات درمانی ، بیمه ایرانیان ،  بیمه روستائیان و غیره فقط بخش بسیار اندکی از هزینه‌های درمانی شما را پوشش می‌دهند و اغلب فاقد پوشش های مانند ویزیت و دارو ، دندانپزشکی ، عیوب انکساری چشم و سمعک هستند همچنین بیمه های پایه اغلب می‌بایست در مراکز درمانی خاصی استفاده گردد ولی بیمه تکمیلی انفرادی سامان تمام مراکز درمانی را پوشش میدهد.

آیا لزوما می بایست قبل از درمان معرفینامه بیمه  تکمیلی تهیه کنم؟

شرکت بیمه سامان با طراحی سامانه الکترونیکی فرایند اخذ معرفی نامه بیمه درمان را بسیار ساده کرده است . پیشنهاد می‌شود در صورتی که برای بستری می خواهید به بیمارستان مراجعه کنید حتما معرفی نامه دریافت نمایید لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت معرفی نامه نیز هزینه ها قابل پرداخت میباشد پس از ارائه فاکتورهای هزینه یا پرونده بیمارستانی و طی مراحل اداری مورد نیاز این هزینه ها به حساب فرد بیمه گذار پرداخت می شود.

تفاوت بیمه تامین اجتماعی با بیمه درمان انفرادی چیست؟

با ارائه دفترچه بیمه تامین اجتماعی در زمان مراجعه به پزشک یا بیمارستان مقدار مشخص و اندکی از هزینه‌های درمان پوشش داده می‌شود برای مواردی که هزینه درمانی قابل توجه است می بایست بیمه درمان تکمیلی داشته باشد.

حق بیمه تکمیلی انفرادی چقدر است؟

حق بیمه با توجه به سن و طرح انتخابی متفاوت میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده طرح ها و مبالغ حق بیمه به قسمت سفارش آنلاین و انتخاب گزینه بیمه تکمیل درمان انفرادی مراجعه نمایید.

فرانشیز بیمه درمان انفرادی سامان چقدر است؟

فرانشیز بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی در شرکت بیمه سامان ده درصد میباشد.

دوره انتظار استفاده از بیمه درمان انفرادی چقدر است؟

دوره انتظار زایمان ۹ ماه و اعمال جراحی 3 ماه

جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده و مشاهده تعهدات و پوشش های طرح های عقیق ، وصال ،شمیم ، سروش ، ممتاز ، جامع و سایر طرح ها بر روی لینک زیر کلیک نمایید و این بیمه نامه ضروری را برای خود و خانواده محترمتان تهیه نمایید.
©تمامی حقوق این سایت برای کارگزاری رسمی بیمه کد 680 محفوظ است | طراحی سایت