سفارش آنلاین بیمه نامه زندگی (عمر و سرمایه گذاری)

سفارش آنلاین و خرید اینترنتی بیمه نامه زندگی (عمر و سرمایه گذاری)

** با توجه به تخصصی بودن مطالب بیمه عمر ترجیحا با کارشناسان متخصص بیمیکسو، با شماره تلفن های 88687174 -88683292 تماس بگیرید **

                                          در صورتیکه تمایل دارید کارشناسان ما با شما تماس بگیرند فرم زیر را تکمیل نمایید

                                                                                                                                

                                                                                                                                      

بیمه عمر انفرادی

بیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادی

  • مشخصات فردی


  • به جهت بررسی و پیگیری سفارش شما و جلوگیری از سفارشات غیر واقعی ، میبایستی حداقل حق بیمه مشخص شده پرداخت گردد تا این سفارش از جانب بیمیکسو ، تایید شده تلقی گردد. بدیهی است حق بیمه نهایی از مبلغ پرداختی کسر خواهد گردید.
    قیمت: 100,000 تومان

بیمه عمر مشترک

بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح مشترک

  • مشخصات فردی - سرپرست


  • قیمت: 100,000 تومان
    به جهت بررسی و پیگیری سفارش شما و جلوگیری از سفارشات غیر واقعی ، میبایستی حداقل حق بیمه مشخص شده پرداخت گردد تا این سفارش از جانب بیمیکسو ، تایید شده تلقی گردد. بدیهی است حق بیمه نهایی از مبلغ پرداختی کسر خواهد گردید.

بیمه عمر خانواده

بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه عمر و بازنشستگی) را می توان یک نوع سرمایه گذاری با سود تضمین شده تعریف کرد که علاوه بر سود سرمایه گذاری پوشش های زیادی مانند فوت، نقص عضو، از کار افتادگی و حتی بیماری های صعب العلاج را تحت پوشش قرار میدهد.

بیمه های عمر و سرمایه گذاری در شرکت های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی به گونه ای طراحی شده اند که می توانند پاسخگوی نیازهای اقشار گسترده‌ای از مردم با شرایط سنی، مالی و جسمانی متفاوت باشند.

بیمه عمر و سرمایه گذاری یک بیمه کامل با پوشش های متفاوت و مختلف است اما اهمیت انتخاب این پوشش ها در سنین مختلف متفاوت میباشد. جهت آگاهی از تمام پوشش ها و مشاوره، خرید اینترنتی و سفارش آنلاین بیمه عمر با کارشناسان و متخصصان بیمیکسو در ارتباط باشید.

بیمه عمر و سرمایه گذاری علاوه بر پوشش هایی که ارائه می دهد از لحاظ پس انداز و سرمایه گذاری نیز مزایای فوق العاده ای دارد که در واقع حکم پس انداز را برای شما خواهد داشت. در بیمه های عمر و سرمایه گذاری فرد در واقع با پرداخت حق بیمه های ناچیز طی سالیان سرمایه ای را ذخیره میکند که در بسیاری از مواقع می تواند راهگشای مشکلات شما گردد …

ادامه مطلب …

اخبار و اطلاعیه:

© تمام حقوق مادی و معنوی سایت بیمیکسو Bimixo برای کارگزاری رسمی بیمه کد 680 محفوظ می باشد.
©تمامی حقوق این سایت برای کارگزاری رسمی بیمه کد 680 محفوظ است | طراحی سایت