سفارش آنلاین بیمه نامه مسئولیت

سفارش آنلاین بیمه نامه مسئولیت

** بیمه مسئولیت **

وبسایت بیمیکسو تحت نظارت و مدیریت کارگزاری رسمی بیمه مرکزی کد ۶۸۰، با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان دقیق و حرفه ای، آماده ارائه مشاوره با دانش کامل فنی و در دست داشتن اطلاعات جامع و اعلام نرخ رقابتی بیمه مسئولیت در همه زمینه ها از کلیه شرکت های بیمه به شما هموطنان گرامی می باشد.

بیمه نامه مسئولیت

سفارش آنلاین بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت که نسبت به سایر رشته‌های بیمه‌ای نو ظهور است، بیمه‌گذار را در قبال خسارت‌های ناشی از ادعای قانونی دیگران حمایت می‌کند. با توجه به گسترش روزافزون ادعای خسارت از سوی دیگران بر علیه هر یک از افراد جامعه، ضرورت خرید انواع مختلف بیمه‌های مسئولیت امری انکارناپذیر است.

بیمه مسئولیت مدنی عبارت است از تعهد و التزامي كه شخص نسبت به جبران زيان وارده به ديگري دارد، اعم از آنكه زيان مذكور در اثر عمل خود شخص مسئول يا اعمال اشخاص وابسته به او و يا ناشی از اشيا و اموال تحت مالكيت يا تصرف وی به وجود آمده باشد.

بیمه مسئولیت بهترین پناهگاه برای در امان ماندن از تبعات مالی این التزام قانونی است. بیمه مسئولیت مدنی قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر (شرکت بیمه) در ازای دریافت حق بیمه مقرر از بیمه‌گذار، متعهد است که در صورت تحقق خطر موضوع بیمه، زیان وارد به اشـخاص ثالث (در واقع اگر بیمــه نباشــد به بیمه‌گذار تحمیل می‌شود) را جبران کند.

بیمه نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان چیست ؟

بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ، خسارات جانی وارد به کارکنان، در محیط کار و در حین انجام کار را که کارفرما مسئول آن شناخته می شود را تحت پوشش قرار می دهد. منظور از جبران خسارت جانی، شامل پرداخت هزینه‌های پزشکی و غرامت نقص عضو یا فوت کارکنان می‌باشد. انواع بیمه نامه های مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان  تحت عناوین ذیل تقسیم بندی گردیده اند.

بیمه نامه های مسئولیت کارفرما درقبال کارکنان بازرگانی، خدماتی، صنعتی، اداری

بیمه نامه های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی

بیمه نامه های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان عمرانی

©تمامی حقوق این سایت برای کارگزاری رسمی بیمه کد 680 محفوظ است | طراحی سایت