وبلاگ - آخرین اخبار

پنج دلیل برای خرید بیمه بدنه

بیمه بدنه

بیمه بدنه

📌پنج دلیل برای خرید بیمه بدنه

با افزايش چشم گير قيمت های خودرو بنا به دلايل زير خرید بیمه بدنه بيش از پيش برای مالکان خودروها ضرورت پيدا کرده است.

1- با افزايش قيمت قطعات و لوازم يدکی خودرو در صورت وقوع حادثه هزينه های تعمیر وبازسازی خودرو در اغلب موارد مبالغ بسيار سنگينی است. با خرید بیمه بدنه میتوانید این هزینه ها را کاهش دهید.

2- افزايش لجام گسيخته قيمت ها باعث بالا رفتن انواع جرم و بزه کاری در جامعه از جمله سرقت خودرو گرديده است. در چنين شرايطی سرقت لوازم و سرقت کامل خودرو يک تهديد جدی برای دارندگان خودرو محسوب می گردد. خرید بیمه بدنه بهترین راه حل برای این مورد می باشد.

3- در شرايط اقتصادی امروز بدلیل بالا بودن هزینه های زندگی و عدم تعادل دخل و خرج زندگی جبران دارايی و اموال از دست رفته امر بسيار سخت و دشواری شده است و یکی از راحت ترين راه های حفظ اموال و دارايی های موجود بهره مندی از خدمات بيمه ای به خصوص بیمه بدنه است .

4- سقف تعهد مالی بيمه شخص ثالث اکثر افراد جامعه تا سقف حداقل مقدار تعيين شده در قانون بيمه شخص ثالث يعني 2/5% ديه يک مرد مسلمان در ماههای حرام است ( 90.000.000ريال در سال 1398) لذا در صورتيکه اين افراد با خودرو شما تصادف کنند و خسارت وارده به خودرو شما بيش از اين مبلغ باشد خسارت مازاد بر 90.000.000 ريال می بايست توسط شخص مقصر جبران شود، حال اگر مقصر حادثه فاقد تمکن مالی کافی باشد و يا از پرداخت خسارت خودداری نمايد دريافت خسارت بسيار سخت و گاهی غير ممکن خواهد شد در حاليکه اگر شما بيمه بدنه داشته باشید پس از اقامه دعوی عليه مقصر ميتوانید الباقی خسارت وارده را از محل بيمه بدنه خود دريافت کنید.

5- طبق قانون جديد بيمه شخص ثالث خودروهای جامعه به دو گروه متعارف و غير متعارف تقسيم شده اند .
خودروهايی که قيمت آنها بيشتر از نصف ديه يک مرد مسلمان در ماههای حرام باشند (ديه مرد مسلمان در ماههای حرام در سال 1398 معادل 360.000.000 تومان است ) خودرو غير متعارف محسوب ميشوند .
بر اساس اين قانون مقصر حادثه در خسارت های کلی هيچ مسئوليتی در رابطه با جبران خسارت وارده به مالکان خودروهای غير متعارف بيش از سقف تعيين شده (180.000.000 تومان ) نخواهد داشت و در خسارت هاي جزيی نيز جبران خسارت به نسبت ارزش خودرو به شاخص خودرو متعارف يعنی نصف ديه محاسبه خواهد شد. بنابراين مالکان خودروهای گران قيمت يا غير متعارف بيش از ساير افراد می بايست به فکر تهيه بيمه بدنه برای خودرو خود باشند.

💥تخفیف ویژه بیمه بدنه مختص خریداران سایت بیمیکسو 💥

استعلام قیمت و خرید آنلاین :
جهت استعلام نرخ آنلاین و سفارش آنلاین بیمه بدنه کلیک کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =

©تمامی حقوق این سایت برای کارگزاری رسمی بیمه کد 680 محفوظ است | طراحی سایت